DYQAN ONLINE PROFESIONAL I PËRGATITUR PËR JU

  • Oferta
  • Çmimi i zakonshëm €299,00
Taksat e përfshira.


Ndërtoni dyqanin tuaj të parë online. Ne i bëjmë të gjitha, ju thjesht zgjidhni çfarë do shisni.

Çfarë do merrni me këtë blerje:

- Një dyqan online të gatshëm, 100% funksional dhe gati për shitje, të përshtatur ndaj kategorisë tuaj të preferuar të shitjes
- Dizajn premium për dyqanin tuaj online
- Shërbim suporti teknik për 3 muaj për pyetje apo ndihma teknike
- Super paketë trajnimi për të mësuar si të shisni online (mbi 25 orë trajnime) - Vlera normale e këtij trajnimi është 500 Euro
- Akses tek një grup privat në Facebook për të gjithë blerësit VIP
- Domain .com/.al/.net apo subdomains të tjera nëse kërkohen nga klienti
- Aksese VIP për dropshipping apo blerje produktesh me shumicë.
- 1 orë konsultë private për biznesin tuaj nga Eno ose Laidi

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klaudja hamolli
Kerkoj pune

Kerkoj pune

V
Viki
Pse jo

Ia vlen te punosh ne kete fushe ...